Photo Rating Website
Strona początkowa krzyżak E36 kratki VEMA KRUS Łódź KRS fi
krótki scenariusz skeczu śmieszny

aaaahaha . XDaaaa

Temat: Skecz po angielsku (albo quasi-angielsku :D )
No więc tak...
Jest w naszej szkole tradycja Dnia Języków (dawniej Dnia Języków Obcych - teraz już żaden nie jest nam obcy ). Każda chętna klasa wystawia jakieś krótkie przedstawionko. Może to być jakaś scenka po angielsku, może być cokolwiek śmiesznego, co ma związek z angielskim.
Tak więc moje pytanie brzmi, czy nie macie jakiegoś scenariusza czegoś takiego? Musi to być w miarę proste (żeby wszyscy [no, przynajmniej większość ] zrozumieli ), niezbyt długie (najlepiej 5-10 minut) no i koniecznie śmieszne.
Z góry dziękuję za każdą pomoc!
Pozdrawiam
Źródło: forum.oaza.org.pl/viewtopic.php?t=9175Temat: Teatr
No ja się przyznam, że sam gram w teatrze . Gram już prawie 3 lata coś teraz miałem drobną przerwę. Niedługo jednak wrócę na scenę. Chyba moim największym osiągnięciem związanym z teatrem było zagranie w Teatrze na Jaracza w Łodzi po wygraniu przeglądu małych form teatralnych w języku niemieckim. Jednakże tam zagrałem baaaaardzo małą rolę ;( nad czym ubolewam (związane to było z tym ze nie znam języka niemieckiego). W mojej "karierze" grałem parę głównych ról w moją pamięć najbardziej zapadła postać Papkina (Zemsta - Hrabia Aleksander Fredro). Przy czym ta sztuka była trochę "unowocześniona". No i oczywiście w Kopciuszku zagrałem świetne przedstawienie (zamiast księcia popierdułka w rękach mafii - Ja ) Ojciec chrzestny, wróżki. Tańczenie tanga i takie tam. Ogólnie to przedstawienie było niezmiernie śmieszne i wzbudziło ogólny podziw No i jeszcze piszę scenariusze na razie krótkie skecze, ale kto wie może kiedyś napiszę coś dłuższego.
Źródło: forum.biblioteka.avx.pl/viewtopic.php?t=732


Temat: Krótki, bardzo śmieszny skecz - potrzebuję jak najszybciej!
Krótki, bardzo śmieszny skecz - potrzebuję jak najszybciej!
  Hej Hej!
Potrzebuję jak najszybciej nie za długiego ale za to bardzo śmiesznego skecza. Potrzebny mi jest na wycieczkę. Nie chciałabym by był znany za bardzo. Jeśli znacie jakieś to proszę podajcie mi scenariusz. Jeśli mi się spodoba to zapłacę. Pilnie potrzebuję.

Możecie podać także jakieś fajne horrory, ale też nie za długie i żeby były straszne.

Jeśli mi się spodoba to oczywiście jak już wspomniałam zapłacę.
Źródło: forum.clubpenguin.pl/showthread.php?t=61533haha . XD

Designed By Royalty-Free.Org